Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Sobota 5.2.2005
Svátek má Dobromila
  Výběr z vydání
 >POLITIKA: Problémem Česka není byt Stanislava Grosse!
 >INTERNET: Pozor!!!! Tento článek zkopíruj a pošli svým známým
 >POLITIKA: "Vrtěti psem" po česku
 >SPOLEČNOST: Jak si žijí u policie
 >MOBY DICK: Tajuplná volání do textárny
 >POVÍDKA: Na jedné lodi
 >FEJETON: Ježíšek odmítá říct, kdo mu půjčil na dárky
 >CHTIP: Jak je ta čeština nádherná...
 >MEJLEM: Vážená notářská komoro...
 >EKONOMIKA: Fed zvýšil úrokovou sazbu
 >POLITIKA: Grossovo ptydepe
 >USA: Jak vzniká Zpráva o stavu Unie
 >HISTORIE: Sudetoněmecké dějiny (část 3: Rok 1938)
 >POLITIKA: New Labour – zatím jen sen
 >RODINA A PŘÁTELÉ: Zlatá padesátá - elektrická hračka

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Politický cirkus  
 
5.2. Kolega Rod na scéně
(eff)

Tajemným půjčitelem peněz pro premiéra Grosse má být můj bývalý kolega z Mladé fronty Dnes Rostislav Rod. Včera přišel s veřejným prohlášením, ve kterém říká, že peníze půjčil panu Vikovi, jelikož mu nabízel vyšší úrok, než jaký nabízela banka. Aféra bude mít teď možná ještě větší spád.
Vždyť hlavní podiv ani nebyl v tom, že si Gross peníze údajně půjčil, ale hlavně v tom, že je nesplácel, a že pan Vik tvrdil, že Standa vrátí, až bude mít. Takové vztahy dlužník - věřitel jsou přinejmenším nestandardní, a my chceme mít standardního premiéra. Že by kolega Rod byl tak trpělivý, že na splácení nepospíchal? Zatím se vyjádřil, že nepředvede žádné smlouvy, žádné papíry. Čímž, obávám se, prokáže premiérovi Grossovi a jeho věrohodnosti medvědí službu. Z nebe spadlý kolega Rod může Grosse očistit. Kartáč a mýdlo mají podobu věrohodných a ověřitelných listin. Pokud je nepředvede, bude jeho prohlášení fungovat jako dětinský žvást.

Budeme zvědavi, jak proběhne chystaná parlamentní interpelace. ODS chystá pro premiéra Grosse konkrétní otázky a to, co kolega Rod předvedl, v sobě mnoho konkrétního neobsahuje. Spíš to nastoluje další dotazy.
Nicméně je zde ještě světlo vržené z jiné strany, psali jsme o tom včera. Alexandr Mitrofanov vyzval v Právu Vlastimila Tlustého, aby tedy i on odkryl karty stran financování vlasntího bydlení, když jeho strana chce doznání od Stanislava Grosse. Jestliže Vlastimil Tlustý nemá máslo na hlavě, mohl by této výzvě vyhovět. Pak by bylo na druhé straně, aby odpověděla stejnou. Když neodpoví, spadnou Grossovi kalhoty, Rod Nerod, pod kolena a uvidíme velmi nepěkně pošpiněné spodní prádlo.
Aston


Další články tohoto autora:
(eff)

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku