Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Sobota 14.5.2005
Svátek má Bonifác
  Výběr z vydání
 >PRÁVO: Svatá aliance proti Pavlu Němcovi
 >MÉDIA: Česká televize přeje příjemný den
 >GLOSA: Nezajímavé téma?
 >MOBY DICK: Běsný střelec Kokot
 >POVÍDKA: Alter ego
 >DOKUMENT: Otevřený dopis místopředsedovi PSP ČR Vojtěchu Filipovi
 >BODYPAINTING: The Wall
 >MEJLEM: ČT a vybírání koncesí od neplatičů
 >BAJKA: O oslovi
 >CHTIP: Úhel pohledu
 >KNIHA: Nebojte se nepracovat
 >ZÁBAVA: Referát o rozmnožování lidí
 >EVROPA: Budoucnost Evropy 60 let od konce 2. světové války
 >ÚVAHA: Co je svoboda? Popíjaj, popíjaj, nekradni, nezbíjaj!
 >POLITIKA: Zakázat komunisty?

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Zábava  
 
14.5. ZÁBAVA: Referát o rozmnožování lidí
Adam Ryš

Chtěl bych vám povědět něco o ptačím způsobu rozmnožování lidí. Jak známo, lidé se mohou rozmnožovat třemi způsoby: Pohlavním stykem, klonováním a ptačím způsobem. Klonování je zatím ve stádiu vývoje a tudíž nepoužitelné, pohlavní styk je znám skoro každému a ptačí způsob je znám, ale většina lidí odborníků jej neuznává.

Nyní si řekněme něco o zmiňovaném ptačím způsobu. Základem tohoto způsobu je, že malé děti nosí ptáci. Ale už zde narážíme na několik teorií; zde jsou dvě základní:
1. Kluky nosí čápi a holky nosí vrány,
2. Vrány nosí děti v zimě a čápi po zbytek roku, a to z důvodu stěhovavosti jednotlivých druhů ptáků.

Pravděpodobnější je 2. možnost, protože v zimě jsou čápi v teplých krajinách a letět k nám v zimě ještě s takovým břemenem jako představuje kojenec, by je mohlo stát život. Totéž platí i o vránách, jen s tím rozdílem, že jsou pryč přes léto, kdy jsou na severu. Je také možné, že na jaře a na podzim, kdy si tito ptáci mění služby, spolu spolupracují, a proto je na jaře a na podzim více dětí. Co se týče 1.možnosti, tak se dle mého názoru jedná o lidovou pověru bez jakéhokoliv logického odůvodnění.

Další otázkou je, kde zmiňovaní ptáci berou děti. S největší pravděpodobností spolupracují s pobočkami Strýčka Pompa, který si udělal reklamu v seriálech Arabela a Arabela se vrací. Ptáci pravděpodobně odnášejí z lidských obydlí různé věci s dětským genetickým kódem (např.: požité plenky, dudlíky, ostříhané, popřípadě okousané nehty, atd.). Tento genetický kód se upraví tak, aby nevznikl stejný jedinec a zasadí se do speciální kultury Strýčka Pompa, kde z něj vyroste miminko. Čekací doba společně s dodací lhůtou je 9 měsíců.

Pravděpodobně se ptáte, kde nějaké takové pobočky jsou. S téměř se 100% přesvědčením mohu tvrdit, že vrány využívají pobočku na Islandu, kde se využívá geotermální energie a skleníků, takže náklady na výrobu kojenců jsou minimální.

S čápy je to horší, jejich pobočka je někde v Africe, s největší pravděpodobností v JAR, která je ekonomicky nejvyspělejší a má taky vhodné klima. Vzhledem k nestálé politické situaci v Afrických zemích se pobočky mohou přesunovat.

Dle vyjádření Strýčka Pompa nemá oblast vliv na kvalitu jedince.

To je asi tak všechno, co jsem vám chtěl sdělit o ptačím způsobu rozmnožování lidí. Doufám, že se vám to líbilo a budete dál rozvíjet tuto zajímavou teorii. Jako zdroj informací ke studiu bych doporučil seriály Arabela a Arabela se vrací, kde se pojednává nejen o pěstování lidí, ale i o pěstování neživých věcí, včetně zlata metodou Strýčka Pompa. Další doporučené zdroje jsou Dařbuján a Pandrhola a Princezna ze mlejna 2, kde jde vidět technologie doručení a předání kojence.

Autor studuje na gymnáziu v Hlučíně


Další články tohoto autora:
Adam Ryš

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku