Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Pátek 24.6.2005
Svátek má Jan
  Výběr z vydání
 >POLITIKA: Stáleimunní Železný
 >POLEMIKA: Článek, který má úvod, stať i závěr
 >ČÍNA: 9 komentářů k Čínské komunistické straně (4)
 >RODINA A PŘÁTELÉ: Zlatá padesátá - Chrousti
 >CESTOVÁNÍ: Jižní Afrika
 >HUDBA: Elton John v Praze aneb Dvě hodiny kvalitní muziky
 >ZÁBAVA: Bedna s Windowsy
 >PSÍ PŘÍHODY: Vítáme vítáním
 >DOKUMENT: Otevřený dopis sdružení Mallorn
 >CHTIP: Jó, to byly časy V.
 >ZOO PRAHA: Den Evropy 26. 6. 2005
 >TISKOVÁ ZPRÁVA: Krumpáče po dlouhé době zase na veřejnosti
 >EKONOMIKA: Sníží ČNB sazby?
 >PENÍZE.CZ: Vládní snížení daní: měl by přijít další krok
 >POLITIKA: Od koho se učí sociální demokracie?

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Kultura  >>  Hudba  
 
24.6. TISKOVÁ ZPRÁVA: Krumpáče po dlouhé době zase na veřejnosti
Promo Musicagency

Krumpáče

Pražská skupina Krumpáče po více než roce pořádá svůj vlastní koncert, který se uskuteční v sobotu 25. června 2005 v pražské rockové kavárně Daleko od Burundi, Bořivojově ulici 15 na Praze 3 - Žižkově (přímo na Žižkově náměstí). Spolu s Krumpáči vystoupí dámská kapela Four Roses.

Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení punk-rockové formace Krumpáče, kteří předloni natočili promo demo CD s názvem "Ambice" a loni vydali live CD se záznamy koncertů konaných v pražském Klubu 007. Kapela hraje svižný syrový punk-rock, založený na zajímavých textech, místy zavánějících recesí. Nemalou pozornost si jistě zaslouží i live provedení Krumpáčů, které se dá nazvat místy až rock okořeněný divadelní show. Tato zajímavá kapela se zúčastnila mnoha prestižních rockových akcí, z nedávné doby můžeme jmenovat např. soutěžní klání Projekt Pro Podporu Pražského Podzemí (5P), Time Bands Cup nebo pražský Kafárna fest.

Ženy a rock - tak by se dala charakterizovat stručně další kapela - Four Roses. Tato celo woman formace vznikla v srpnu 2000. Složení: Jana Henychová (zpěv, el. kytara), Alice Rottová (baskytara), Lucie Vostrá (bicí). Hrají výhradně vlastní skladby - styl rock až pop, občas však dovedou i pořádně přitvrdit. Vidět je možné převážně v pražských rockových klubech, motosrazech a dalších rockových akcích. Z podnětu Jany Henychové vznikl v roce 2003 festival rockových dívek a žen s názvem Babyfest, jehož třetí ročník se konal letos 16. června. Four Roses vyhrály anketu ČERNÁ VRÁNA 2004 na pozicích kytaristka, baskytaristka a bubenice.

V dubnu kapela 2003 vydala u vydavatelství Media Atack maxi singl s názvem "Nevěřím", jehož pilotní singl bylo možné slyšet v radiových hitparádách. Videoklipy: "Lezu po střechách"(2004), "Tohle nedělej" (2004).

Na koncert je VSTUP VOLNÝ!

Více informací naleznete na internetových stránkách:
Krumpace.com
Fourroses.henych.com

Four Roses mapaDalší články tohoto autora:
Promo Musicagency

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku