Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Úterý 12.7.2005
Svátek má Bořek
  Výběr z vydání
 >USA: Rozkvétání politicky korektní komunikace
 >POLEMIKA: K článku Slavný Zavahrí
 >PRÁVO: Fraška s Frašem
 >ÚVAHA: Adrenalinový sport pro mladé a staré
 >RODINA A PŘÁTELÉ: Dvě návštěvy výstavy (2)
 >Z MÉHO PODKROVÍ: Amerika, bůh a svět
 >NÁZOR: Terror - v čem je problém
 >ARCHITEKTURA: Splněné přání - Einsteinturm
 >PSÍ PŘÍHODY: Ten pes je pěknej
 >HUMOR: Od nás z Evropy...
 >ŠAMANOVO DOUPĚ: Vyhráli jsme
 >ÚVAHA: Tajemná poselství o budoucnosti?
 >HUDBA: Reggae Ethnic Session 05
 >BOTANICKÁ ZAHRADA: Kytice k nakousnutí
 >PENÍZE.CZ: Penzijní reforma: srovnání návrhů ODS a KDU-ČSL

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Kronika dne  
 
12.7. Tlachy a terorismus
(eff)

Poslední úředník, kterému se budou tolerovat nepodložené řeči uplácení ze strany televize Nova, je nejvyšší státní zástupkyně Marie Benešová. Důvod? Jinak se na nás sesypou teroristi a vyhodí nás do povětří. Mírněji řečeno, protože je po teroristických útocích na Londýn pro naši bezpečnost nepostradatelná. To vše sdělil obyvatelstvu ministerský předseda Paroubek. Jaký je vztah mezi žertováním o úplatcích a výbuchy v londýnském metru, to je známo jen panu ministerskému předsedovi. Premiér podržel Benešovou, ale zároveň tím udělal dlouhý nos na ministra spravedlnosti Němce. Což je doklad teze, že každá hůl má dva konce. Jedním z nich na něčí záda dopadnout musí.
Na tom všem je ještě jedna věc pikantní. Benešová si veřejně stěžovala, že Němec už má za ni náhradníky. Velmi drzá smyšlenka, až do té doby, kdy ministr Němec oznámil, že už má za Benešovou náhradníky.
Legrační pomyšlení, že kdyby se katarský princ byl býval byl držel štětek nad 15 let, nedostal by se u nás do maléru a ministr Němec by ho z nich nemusel tahat a nebyl by soud a Benešová by nemusela tvrdohlavě trvat na tom, aby se člověk podezřelý z činů proti českým zákonům na české půdě zodpovídal před českým soudem, což je zřejmě z pohledu ministra spravedlnosti nehoráznost do nebe volající.
Jenže on se štětek nad patnáct nedržel a sáhl po mladších. A je z toho div ne vládní krize. Ona vládní krize nehrozí, ta byla kvůli vykřičenému domu, ale to je dnes už součástí historie.
Aston


Další články tohoto autora:
(eff)

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku