Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Středa 13.7.2005
Svátek má Markéta
  Výběr z vydání
 >SPOLEČNOST: Počátky povinných občanských průkazů u nás
 >MÉDIA: FITES a cenzura, morálka a anticharta
 >VZPOMÍNKA 2: Škoda sedan 1201 - hlídka VB
 >RODINA A PŘÁTELÉ: Na motorce v dešti
 >FOTOGALERIE: Průlet zvukovou bariérou
 >ČÍNA: 9 komentářů k Čínské komunistické straně (9)
 >CHTIP: To by bylo...
 >PSÍ PŘÍHODY: Bání se bouřky
 >BOTANICKÁ ZAHRADA: Lilie - květina skautů
 >TISKOVÁ ZPRÁVA: První ADSL bez paušálu za telefonní linku
 >PENÍZE.CZ: Pořiďte dětem byt, který ze dvou třetin zaplatí jiní
 >USA: Rozkvétání politicky korektní komunikace
 >POLEMIKA: K článku Slavný Zavahrí
 >PRÁVO: Fraška s Frašem
 >ÚVAHA: Adrenalinový sport pro mladé a staré

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Společnost  >>  Internet  
 
13.7. TISKOVÁ ZPRÁVA: První ADSL bez paušálu za telefonní linku
Radek Zeman

České radiokomunikace v těchto dnech zahájily prodej první služby vysokorychlostního připojení k internetu ADSL pod značkou Bluetone Premium ADSL, kdy zákazník již nemusí současně platit paušál za telefonní linku od Českého Telecomu. Tuto službu poskytují České radiokomunikace na vlastní infrastruktuře na základě zpřístupnění účastnického vedení (tzv. Local Loop Unbundling). Služba je určena zejména pro domácnosti a domácí kanceláře, které používají e-mail a internet k práci i zábavě skutečně bez omezení a bez faktur za telefonní linku od ČTc.

Zákazník, který se rozhodne převést domácí telefonní linku na ČRa a neplatit tak dominantnímu operátoru paušální poplatky, má nyní možnost získat cenově výhodný rychlý internet s možností telefonovat za výhodné tarify bez paušálních poplatků za volání. Pro zákazníky je navíc připravena akční nabídka: zákazníci, kteří objednají službu do 31. srpna 2005, budou mít připojení k internetu v prvních dvou měsíčních fakturách za nulový paušál.

„Bluetone Premium ADSL nabízí rychlý a skutečně neomezený přístup k Internetu. Zákazník totiž platí jen to, co skutečně provolá. uvedl k zahájení prodeje Miroslav Semrád, marketingový ředitel ČRa. Dodal, že hlavní výhodou pro zákazníky je bezproblémový přístup k neomezenému internetu a možnost využívat jen kombinaci internet/mobilní telefon, kterou řada z nich preferuje, neboť Premium ADSL zákazníkům umožní připojení i bez využití hlasových služeb. Služba je poskystována v agregaci 1:20, neimplementuje FUP a je zcela bez množstevních limitů.

Pro zřízení služby Bluetone Premium ADSL je nutné vlastnictví telefonní linky Českého Telecomu a dostupnost služby v dané lokalitě (dostupnost služby na konkrétním telefonním čísle lze zjistit na www.bluetone.cz). Pokud zákazník prozatím není v lokalitě, která je pokrytá službou Bluetone Premium ADSL, má možnost využít jinou adekvátní službu, do doby než se pokrytí rozšíří (Např. služby Bluetone Classic ADSL, Bluetone WiFi, Bluetone Angel).

Pro zákazníky, kteří prozatím nechtějí telefonní linku převádět, pak ČRa nabízejí variantu s rychlým internetem bez limitů a omezení za nižší cenu. Zákazník má tak možnost se rozhodnout o zrušení telefonní linky později.

Další informace o cenách a službě Bluetone Premium ADSL jsou k dispozici na tel. 800400200 či na adrese www.bluetone.cz

Radek Zeman
Madison PA


Další články tohoto autora:
Radek Zeman

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku