Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Středa 17.8.2005
Svátek má Petra
  Výběr z vydání
 >EVROPA: Sedm prezidentů a nová Evropa
 >POLITIKA: Paroubek si buduje kult
 >MÉDIA: Nejzajímavější pořad? Teleshopping!
 >RODINA A PŘÁTELÉ: Klady a zápory e-obchodu
 >SPOLEČNOST: Hovory o stavu české kultury
 >MÉDIA: Prima válka s Novou
 >POLITICKÝ CIRKUS: Veselá volba
 >KNIHA: Jak Silberstein potkal Synkowitze
 >GLOSA: Běda Čechům…?
 >PSÍ PŘÍHODY: Invazivní vítání
 >HISTORIE: Dvojí zklamání generála George Pattona
 >CHTIP: Objednávka pizzy
 >ČÍNA: 9 komentářů k Čínské komunistické straně (16)
 >MÉDIA: Procházky minovým polem české žurnalistiky po r. 1989 (Část 9.)
 >PENÍZE.CZ: Absolventi bez práce aneb Dávky čerstvě po škole

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Společnost  >>  Média  
 
17.8. MÉDIA: Nejzajímavější pořad? Teleshopping!
Jan Handl

Nedávno se někdo vyjádřil rozhovoru pro časopis v tom smyslu, že jeho nejoblíbenějším televizní programem je teleshopping. Nechápal jsem, dokud jsem neviděl jeden opravdu zajímavý reklamní pořad.

V ranním teleshoppingu (bohužel si nevzpomínám, na kterém kanálu) nabízeli stůl. Z umělé hmoty, skládací, s možností nastavení do různých výšek a poloh desky. I když se tvůrci spotu dozajista velmi snažili, tento "superprodukt" vypadal na obrazovce stejně, jako krám, za který byste dali v nějakém výprodeji sotva padesátku.

Půvabná modelka používala stolek snad na sto způsobů - k jídlu v posteli, jako podložku pod notebook, na zahradě při čtení, v kempu při večeři a nevím na co ještě. Prostě multiúčelový kus nábytku. Už jsem viděl dost šílených reklam na ty nejnemožnější krámy, ovšem tento stolek mne opravdu nadchnul. Nejdříve jsem se štípnul (jestli nespím) a pak jsem se podíval do televizního programu, jestli náhodou takhle po ránu nevysílají nějaký recesistický pořad. Nespal jsem, ani jsem se nestal obětí ranního humoru.

Po důkladném představení univerzálního stolku jsem se spolu s dalšími chudáky, kteří v tu dobu sledovali inkriminovaný kanál, stal obětí vtipu dne. Cena - 790 korun. Pouhých! Skvělá cena, že? Tento "pořad" mě natolik zaujal, že jsem si narychlo poznamenal internetové stránky prodejce. Když jsem se na ně později podíval, zjistil jsem, že nejenom perfektním skládacím stolem živ je člověk.

Doma mi chybí nejenom úžasný stolek, ale také váleček na malování stěn za peníz, který by stačil na pořízení pěti podobných válečků z obyčejného obchodu včetně barvy potřebné na vymalování hangáru. Dále nemám cvičící stroj (nebo jak se to jmenuje) a náplast proti nadváze. Určitě by se mi hodily také brýle, jejichž skla není možné poškrábat. Perfektní výrobky za ještě lepší ceny. Vážení, díky, nechci. A přeji vám, aby se našlo co nejméně blbců, kteří si vaše krámy objednají.

Osobní stránka Jana Handla


Další články tohoto autora:
Jan Handl

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku