Neviditelný pes  |  Europe's  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Čtvrtek 5.9.2002
Svátek má Boris
  Výběr z vydání
 >TÉMA: Návrh na -Hydronet- aneb proč je třeba vytvořit podrobný -online- systém hydrologických měření
 >INTERNET: Pomozte s tvorbou výzvy PRÁVO VOLBY
 >OTÁZKY A LŽI: O Spolaně aneb mírová chemie nás taky zabije?(2)
 >ŠAMANOVO DOUPĚ: O dani dědické
 >RODINA A PŘÁTELÉ: Kupuju si motorku
 >PSÍ PŘÍHODY: O některé věci je nejlépe se nezajímat
 >POLITIKA: Schusterovi nevoní státní zdravotnictví, Buzkové zase škola
 >POLITIKA: Záplavy a nové priority
 >PRAHA: Deníček jednoho dobrovolníka
 >NÁZOR: Bravo paní ministryně školství!
 >NÁZOR: Směřuje US-DEU na levici?
 >VIDĚNO ODJINUD: Záplavy a vzpomínky.
 >MEJLEM: ohlasy a názory
 >PŘÍRODA: Blesky a jiné přírodní jevy
 >KOMENTÁŘ: Udržitelný rozvoj

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Zábava  
 
5.9. CHTIP: Proč přeběhlo kuře přes cestu?
(JAG)

Učitelka z mateřské školky: Aby se dostalo na druhou stranu.
Karel Marx: Byla to historická nutnost.
Lenin: Není důležité, proč kuře přeběhlo a na které straně cesty je; podstatný je třídní původ kuřete, zda přeběhlo cestu jménem proletariátu a zda bylo přitom vedeno stranou bolševického typu.
Stalin: Přeběhlo kuře? Nu což, dáme vědět soudruhu Berijovi.
Chruščov: Socialistické kuře krmené socialistickou kukuřicí přeběhne cestu osmkrát rychleji než kuře kapitalistické.
Klement Gottwald: Soudruzi, musíme připustit, že kuře přeběhlo přes cestu, aniž bychom to povolili. To je zásadní nedostatek, který nahrává imperialistickým štváčům z Wall Streetu a který se nesmí opakovat! Naštěstí pro nás všechny to soudruzi v Moskvě dodatečně schválili.
Gustáv Husák: Tak takéto behajúce kurča, súdruhovia, takéto nie! Pre takúto hydinu nie je v našej krásnej socialistickej vlasti miesto! Republiku si rozvracať nedáme!
Jásir Arafat: Přebíhalo zbytečně. Z hlediska mírumilovného palestinského lidu je třeba počínání kuřete odsoudit - nemělo na sobě bombu.
Saddam Hussein: Bylo to nevyprovokované povstání a my jsme byli v plném právu při odvetném úderu padesáti tunami nervového plynu.
Kapitán James T. Kirk: Nebojácně se vypravilo tam, kde ještě žádné kuře nebylo.
Fox Mulder: Viděli jste na vlastní oči, jak kuře přeběhlo cestu. Kolik kuřat ještě musí přeběhnout, abyste tomu uvěřili?
Bill Clinton: Já neměl, opakuji, já neměl žádný sexuální vztah s tímto kuřetem.
Sigmund Freud: Skutečnost, že se zajímáte o důvod, proč kuře přeběhlo přes cestu, ukazuje
vaši sexuální nejistotu.
Bill Gates: Právě jsme připravili pro trh novou verzi Chicken Office 2000; a bude nejen přebíhat přes cestu, ale i klást vejce, udržovat pořádek ve vašem zakládacím systému a vést záznamy o vašich výdajích.
Einstein: Zda kuře přeběhlo cestu nebo zda se cesta přesunula za kuře, záleží na tom, zda stojíte v čárkované nebo nečárkované soustavě.
Vladimír Mečiar: Neublížil som, neublížil som.
Švejk: To kuře mi připomíná jednoho drogistu, co měl krám v Nymburce na náměstí.
Neil Armb: Malý krok pro kuře, velký krok pro lidstvo.
Tisková mluvčí RadioMobil: My máme signálem pokryté obě strany cesty a tím znovu dokazujeme, že jsme na technické špičce mobilních komunikací. Kuře, které na sobě pracuje, je naším zákazníkem na obou stranách cesty.
Andersen Consulting: Uvolnění trhu na této straně silnice ohrožovalo jeho dominantní postavení na trhu. Ovládnutí nového a hladového trhu za silnicí bylo pro kuře obrovskou výzvou. Andersen Consulting v partnerské spolupráci s kuřetem připravilo strategii fyzického přemístění a celý implementační proces. Pomocí matematického modelu chování drůbeže Andersen pomáhá kuřatům využít jejich schopnosti, metodiku, znalosti, kapitál a zkušenosti k podpoře jejich celkové strategie zakotvené v business plánu. Andersen Consulting provedl analýzu cest nejlepších kuřat, a to spolu s hlubokými znalostmi transportačních procesů vedlo dopravní specialisty Andersen Consulting k navržení provedení dvoudenního semináře určeného pro aktivaci a mobilizaci skrytých i zjevných lidských, monetárních a explicitních zdrojů. Seminář byl proveden formou work-shopu, zaměřeného na jednotlivé aspekty plánovaného výkonu, s cílem vytvořit jednoduché, tržně orientované a jedinečné marketingové poselství ladící s celkovým kuřecím posláním, vizí budoucnosti a základními hodnotami. Celá změna tak byla díky Andersen Consulting úspěšnější.
Václav Klaus: Aby demonstrovalo svůj hluboký, ale opravdu hluboký nesouhlas s metodami našich politických protivníků.
Miloš Zeman: I vy, pane redaktore, při vašem vzdělání snad pochopíte to, co vidí každý hlupák - že kuře přeběhlo cestu, aby demonstrovalo svůj nesouhlas s metodami oné žumpy, do níž patří naši političtí protivníci a ovšem také všichni novináři.
Václav Havel: Ehm... toto kuře jaksi ... ehm ... přeběhlo přes tu cestu, že, aby ... ehm ... ta pravda a láska, že, Dášo, jaksi ... ehm, ehm ... zvítězila nad tou lží a nenávistí, ehm ... kterou se tady jaksi pokoušejí rozsévat některé kruhy ... ehm ... z některých stran, že.

Převzato z Boskowan.com


Další články tohoto autora:
(JAG)

Komentáře ke článku

Počet přístupů na stránku: