Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Pondělí 30.6.2003
Svátek má Šárka
  Výběr z vydání
 >TÉMA: Co by přinesla rovná daň obyčejným lidem ?
 >SPORT: 35 medailí z Dublinu
 >TÉMA: Reforma a zase reforma
 >ZAMYŠLENÍ: Pocit viny
 >MROŽOVINY: Řídký Klaus
 >RODINA A PŘÁTELÉ: Parádníci na nákupech
 >PSÍ PŘÍHODY: Jen když nám to klape
 >OHLAS: Proč nás stojí ghetta tolik.
 >GLOSA: Myslí si, že je umělec…
 >DEMONSTRACE: Radující se děti a naštvaní šoféři
 >NÁZOR: Privatisace -Žijeme dnes.
 >POLITIKA: Co si neuděláš sám…!
 >NÁZOR: Potraty
 >LITERATURA: Gangsterské vyprávěnky
 >GLOSA: Pověst paní Heleny

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Rodina a přátelé  
 
30.6. RODINA A PŘÁTELÉ: Parádníci na nákupech
Ondřej Neff

Tak trochu to začalo už v pátek. To jsem byl dopoledne v rádiu Frekvence 1. Měl jsem půl hodinky času, tak jsem se tam ochomejtal a uviděl jsem prosklenými dveřmi Lucii Výbornou. Tak jsem na ni zamával, ona na mne, vlezu dovnitř - a vidím, že ona tam má přes opěradlo židle položenou žlutou motocyklistickou bundu od firmy Dainese. Ukázalo se, že Lucie má doma děťátko rovnou z linky, ještě nezajeté, takže je nutno ho kojit, takže ona vysílá, pak skočí na sedsetpadesátku Yamaha Fazer, propálí to pražským provozem, nakojí děťátko, zasune prs do bundy Dainese a zase to pálí pražským provozem zpátky k mikrofonu Frekvence 1 - obraz to hodný štětce Mánesova! No a ta bunda je prostě skvělá a mě to začalo v hlavě úplně slečinkovsky šrotovat:
Ta Lucka má krásnou bundu, já mám ÚPLNĚ NEMOŽNOU bundu a já chci taky takovou bundu jako má Lucka, já chci LEPŠÍ aby Lucka ZÁVIDĚLA, a já ji chci HNED!
Navíc, Martin Zhouf už má taky motorku Bandita dvanáctistovku, a taky potřeboval bundu, a tak jsme spolu v sobotu vyrazili do Braníka do YamaMoto na nákupy.
Tam mají buned! A my vybírali, rvali to z věšáků, chodil k zrcadlu, a koukni semhle a koukni támhle, a taky jsou nemožný faldy, ty se budou při rychlosti nad 180 plencat, ale né, voni se nebudou plencat, tady jsou pásečky na drukr a stačí je zapnout a voni přilehnou k tělu...
No, nejmíň hodinu jsme tam takhle šaškovali a nic nekoupili a jeli k Dainesemu na Bělohorskou s e podívat, jestli tam nemají ještě lepší bundičky, jenže tam měli zavříno.

Zkrátím: já si nekoupil nic. Zhouf si koupil krásnou, šedivou, s reflexními pruhy, s odepínatelnou teplou vložkou.
Až ji Lucka uvidí, zezelená závistí.


Další články tohoto autora:
Ondřej Neff

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku