Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Středa 23.7.2003
Svátek má Libor
  Výběr z vydání
 >POLITIKA: Zachrání Špidlu Bush
 >POLITIKA: Odborníkům zelenou ?
 >POLITIKA: Socialistická ekonomická deforma
 >MROŽOVINY: Vzpomínka na Raymonda Chandlera
 >RODINA A PŘÁTELÉ: Zápas s elektronickými hlasy
 >PSÍ PŘÍHODY: Čekání na drama
 >MÉDIA: Televizní máma skončí špatně
 >TÉMA: Zdanění penzí v blízké době ?
 >MEJLEM: Ohlasy a názory čtenářů
 >EKOLOGIE: Pochyby o ekonomické výhodnosti větrných elektráren
 >EKONOMIKA: Oslabování koruny jde na vrub oslabování měn střední Evropy
 >GLOSA: Mladý odborník
 >MEJLEM: Ohlasy a názory čtenářů
 >PENÍZE: Hypotéka po americku
 >CHTIP: To rozkošné slůvko fuck

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Společnost  >>  Mejlem  
 
23.7. MEJLEM: Ohlasy a názory čtenářů

Dobry den,
Vazena redakce, prisel mi nasledujici dopis, jelikoz si myslim, ze by si ho mělo precist vic lidi a navazuje na včerejší úvodník, tak vam ho posilam.
S pozdravem Antonin Maly

Vážený pane,

Mé jméno je George Novák. Moje životní krédo je Bůh, vlast, rodina. Vyznávám tyto základní životní hodnoty. Je to základ mého konzervativního smýšlení, ke kterému se já i moje rodina hlásíme a jsem znepokojen jejich znevažováním a zesměšňováním v mé bývalé vlasti Česku ze strany hlavně levicových intelektuálů.
Celý život jsem žil ve víře a v pravdě, a tak i celá moje rodina. Tomuto ideálu zůstanu věren já i moji potomci.
Ovšem v poslední době jsem byl několika lidmi napadán, že moje jméno je v seznamech státní tajné služby. Pokusím se to vysvětlit.
Matka, otec (oba dva z dobrého rodu) a později i já jsme vstoupili do Komunistické strany ze zcela pochopitelných pohnutek - rozkládat systém zevnitř, protože jinak to nešlo. A naší angažovaností se nám to skvěle dařilo.
Povzbuzen těmito úspěchy jsem se později nechal zapsat ke státním tajným službám. Zde jsem pro blaho lidstva a rozklad nenáviděného a zvěrského socialistického režimu mohl vykonávat ještě víc. Schválně jsem udával jen ty, co byli opravdoví komunisti, a o nich jsem nosil zprávy, jak pohrdají a pomlouvají režim. Nejednomu disidentu jsem pomohl svým nehlášením jeho aktivit. A když jsem je potkával v budovách státní tajné služby, vždy jsem na ně spiklenecky mrkl a oni na mě. Byli jsme na jedné lodi a bojovali jsme za stejnou věc.
Peníze za tuto diverzi jsem opět použil k rozkladu nenáviděného a nelidského ateisticko-socialistického režimu. Každý rok jsem jezdil na dovolenou k západním bratřím a sestrám a kupoval pouze západní lihoviny a cigarety, elektrospotřebiče a další zboží. A toto zboží jsem nenakupoval jen z nějakých svých marnotratných tužeb, tímto jsem korumpoval představitele režimu na všech možných postech a takto zaséval nespokojenost s poměry i mezi ně.
Jednou na dovolené, právě, když jsem svobodně rozjímal při modlitbách v chrámu Páně, přišel nějaký bratr z druhé strany železné opony a já pochopil, že takto to dál nepůjde. Už jsem zůstal na druhé straně a začal rozkládat zvěrský režim zvenku. A to se mi v různých tajných službách dařilo a podařilo.
Nyní, když občas jezdím do své bývalé vlasti, jsem ničen a tupen místními lidmi, těmi Čecháčky. Komunismus v nich zabil vše lidské, rudý drak ateistického komunismu, který všude rozšířil bludy popírání a zarputilého odmítání Boha, svým dechem v nich zničil vše duchovní a oni se upínají pouze k materialismu. Je mi k pláči. Zároveň zde popírají nezastupitelnost a posvátnost soukromého vlastnictví trestuhodným ignorováním práv jejich bývalých spoluobčanů v zahraničí na restituce svých majetků. Jedná se převážně o vážené a ctěné šlechtické rody, které místo, aby přijali a učili se z jejich zkušeností, protože šlechta vždy byla ono světlo na konci tunelu a vedla tento národ k lepším zítřkům, tak tyto vzácné lidi spíše zesměšňují a například váženého pana hraběte Františka Oldřicha Kinského si tito darmojedi a omlouvači rudého zlodějství dovolují nazývat fašistou. To je nehoráznost. Držím panu Kinskému palce, vždyť právě Bůh už na jeho předky vložil to těžké břímě starat se o svůj majetek a lid, to musí jednou ti komunistickým marasmem nasáklí Češi pochopit, takový národ, který si nikdy neuměl sám vládnout, už aby zase třeba Německo se ujalo těchto lidí, takto se chovají jako utržení ze řetězu. A z jejich antiamerikanismu a nedůvěry k CIA jsem upřímně zděšen. Právě tato jediná demokratická velmoc a jediná skutečně demokratická organizace, jejíž odvážní vojáci a agenti nasazují své životy za demokracii v celém světě, právě tito lidé a jejich, nebojím se to napsat, duchovní vůdce, G.W.Bush jsou na této planetě jediní, kdo mohou svět z jeho ateistického a levičáckého marasmu zachránit a nastolit demokracii všude pro všechny lidi. Demokracie a morálka, víra a svobodné podnikání, to vše bude na celém světě možné jen díky velkým obětem hrdinného amerického lidu a jejich prezidentovi. Bůh jim žehnej, modlím se za všechny lidi dobré vůle. In God We Trust…

George Novák
Pokud můžete, pošlete toto mé psaní dál. Děkuji.
Další články tohoto autora:

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku