Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Pátek 14.11.2003
Svátek má Sáva
  Výběr z vydání
 >CESTOVÁNÍ: Diktátoři na kolejích
 >POLITIKA: Jak EU pomohla demokracii
 >NEHODOVOST: K čemu je ministr Gross?
 >ŠACHY: Kasparov vs. X3D Fritz - remíza do začátku
 >RODINA A PŘÁTELÉ: Zlatá padesátá - dětské hry
 >PSÍ PŘÍHODY: Rvačka se zachováním svatozáře
 >VÍKENDOVINY: Na obzoru plachta bílá - jsou to uši krokodýla!
 >SVĚT: Tři muži za Osamou.
 >ZAMYŠLENÍ: Boris aneb České prostředí 3
 >NÁZOR: Když úřední šiml zařehtá
 >MOBY DICK: Kokotiny v Českých Textárnách
 >GLOSA: Patron
 >PENÍZE: Ach, ty vstřícné banky...
 >VÝSTAVA: Tři mušketýři a jeden Adolf Born
 >PENÍZE: Jak se stát otrokem banky?

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Svět  >>  Holandsko  
 
14.11. SVĚT: Tři muži za Osamou.
Jaroslav Teplý

Islam se v poslední době rychle dostává do posice náboženství světu nebezpečného. Křivdí se mu?

Haagský deník Haagsche Courant uveřejnil 30. října t.r. zprávu svého korespondenta Haralda Doornbose, který hovořil s třemi vlivnými Pakistánci, jak říká s inteligentními a zdvořilými osobnostmi, které v podzimu svého života slouží jako "myslitelé" za Osama bin Ladenovou taktikou totální války mezi muslimy a zbytkem světa. Zde stručný výtah.

Generál Mirza Aslam Beg (72) byl náčelníkem štábu pakistanské armády. Po smrti tehdejšího vojenského diktátora Zia-Ul-Haqa (1988) odmítl presidenskou funkci a postaral se o návrat k demokracii. Jeho hlavní stížnost proti Američanům je, že nedali žádnou šanci Talibanu, ačkoliv vyhrál demokratické volby. Západ podporoval bojovníky Jihadu (bylo jich asi 60tisíc ze 70 zemí) proti Rusům, ale pak je zradil. Dobrá, Amerika nás podporuje ročně miliardou dolarů, ale je to relace lásky a nenávisti, ve které teď převládá nenávist.

Na atentátech z 11.září vidím především positivní následky, které vedly svět muslimů ke zmrtvýchvstání. Všude, kde muslimové žijí, jsou nyní problémy, a to nás naplňuje velkou hrdostí. V Čečensku bojují proti Rusům, v Bosně proti Srbům. v Kašmíru proti Hindustáncům a v Afghanistanu a Iráku proti Američanům a Anglosasům. Chtěli-li by nás určití lidé na Západě potrestat bombardováním Mekky a Mediny, znamenalo by to jejich konec. New York a Londýn by byly srovnány se zemí.

Pakistán má jaderné zbraně a může zasáhnout každou část území svého úhlavního nepřítele Indie jadernými bombami. Dokonce budeme-li napadeni Israelem nebo Amerikou či jakoukoliv jinou zemí, vypálíme všechny naše pumy na Indii, o tom nemůže být pochyby. Budeme-li napadeni, zaplatí zato Indie vysokou cenu.

Khalid Khawaja (52), bývalý důstojník letectva a tajné služby ISI, přítel Osamy bin Ladena. Vy nechápete rozdíl mezi moslimy a nevěřícími. My rádi umíráme tak jako vy rádi žijete. Je povinností každého moslima pracovat na výrobě zbraní hromadného ničení, protože je nepřítel má také. Na světě žije miliarda muslimů. Miliarda mozků aktivovaných americkými křížovými výpravami proti muslimům. Jestliže jen jedno promile se pokouší vyrobit zbraně hromadného ničení, pak je to milion lidí.

Nemůžete nás zastavit, je to jen otázka času. Teď pracujeme na elektronické bombě, kterou je možno uvrhnout celá města zpět do doby kamenné. První bomba stojí 5000 dolarů; přejde-li se k hromadné výrobě, stojí ty věci 500 dolarů za kus. A vy na Západě jste tak hloupí a uveřejníte recept na internetu. Pracujeme na vývoji atomových zbraní, elektronických bomb, na prostředcích k vyhazování přehrad do povětří. Byli byste hlupáci, kdybyste mysleli, že bychom to neudělali.

Je zvláštní, že americká společnost je lepší než pakistánská. Má aspoň pár zákonů a Američani jsou celkem vzato poctivější než Pakistánci. Ale Američani nechtějí uznat, že je jedna kniha, v níž jsou všechna řešení, pravidla a zákony: koran. Američani mají zákony dělané lidmi a to nic neznamená. Sám zákony dělat znamená hrát si na boha. Teprve až USA zruší svou ústavu, můžeme s nimi jednat.

Několiksetkrát jsem rozmlouval s Osamou. Je to anděl, nedokáže ani postrašit dítě. Osama by nikdy nezabíjel nevinné, to není možné z důvodu jeho víry. Američané jsou vinní, protože platí daně.

Měli byste si dělat starosti s tím, že Jihad povedou lidi, kteří jsou opravdu "out of control", až tu Osama už nebude. My jsme velmi silně motivováni dosáhnout platnosti božích zákonů na celém světě. My jsme se už smířili s tím, že zemřeme.A ručím vám za to, že nechcete bojovat s mrtvým mužem.

Podívejte se na ty zbabělé židy. Ti tam (v Israeli - J.T.) chtějí moc rádi žít, ale za 50 let se jim ještě nepodařilo porazit Palestince.

Jeho závěr: Je zřejmé, že vyhrajeme. Poněvadž pravda je naší zbraní, nemůžete nás nikdy zastavit. Nikdy, Nikdy, Nikdy. Nakonec budete smeteni a we will love it.

Podplukovník Hamid Gul (65), šéf pakistánské tajné služby v době ruské okupace Afghanistanu, patron Umma Tameer I Nau, skupiny pakistánských nuklearních vědců, která má úzké vztahy k Osamovi bin Ladenovi.

Byli jsme přáteli, ale byli jsme zrazeni a už nejsme přáteli. Američani mysleli, že porážka Rusů bylo jejich vítězství, ale žádný Američan při tom neztratil život. Posílali jen hromady peněz. Zahynulo statisíce muslimů, bylo to naše vítězství.

Dále se zabývá zcela známými názory na válku v Iráku, že totiž guerilla způsobí rozkol mezi Amerikou a Israelem, až nakonec padne Israel do rukou Arabů. Jeho závěr je zcela ve stylu obou kolegů.

Považujeme všechny židovské a křesťanské proroky za své, ale vy odmítáte přijmout našeho proroka. Váš systém se zhroutí. Konec západních států se už připravuje. Být vámi dělal bych si velmi vážné starosti.

12.11.2003
Další články tohoto autora:
Jaroslav Teplý

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku