Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Čtvrtek 15.1.2004
Svátek má Alice
  Výběr z vydání
 >EVROPA: Východ vrací úder
 >POLITIKA: Za popularitu komunistů mohou i české televize
 >PRAHA: Democracy Extravaganza
 >GLOSA: Na piráty tvrdě
 >RODINA A PŘÁTELÉ: Škola života v KFC
 >PSÍ PŘÍHODY: Jedna psí tragédie
 >NÁZOR: A konzervativci mají vždy jasno…
 >EKONOMIKA: V letošním roce úroky v tuzemsku porostou
 >VÍKENDOVINY: Na obzoru plachta bílá - jsou to uši krokodýla!
 >NÁZOR: Inteligentní a umělý prostor
 >MEJLEM: Vtip
 >MÉDIA: Tolik povyku kolem zločinců z Thajska
 >FOTOGRAFIE: S Pýchou do nového roku
 >PENÍZE: Auto na splátky - leasing nebo spotřebák?
 >TÉMA: Kdo profitoval z nelegálního používání software ?

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Bartovy příhody  
 
15.1. PSÍ PŘÍHODY: Jedna psí tragédie
Ondřej Neff

Mail číslo 1
Včera k večeru při venčení mi chlap pistolí ráže 9mm postřelil moje dvě feny-boxerky. Jedna měla jen jeden, ale těžký průstřel těla, na který v noci umřela. Druhá má tři průstřely a jeden zástřel, ale zázrakem žije. Nepochopím, proč dávají psychopatům zbrojní průkaz.

Moje odpověď:
To je šílený! Udal jste ho policajtům?

Mail číslo 2
Ano. Ten syčák samozřejmě tvrdí, že šlo o nutnou obranu, moji psi ho prý napadli. Což není pravda, ale při kvalitě PČR a zákonů může být, že to neustojím. Přesněji neprokážu, že se jedná o situaci, kdy on to pojal jako dobrou záminku si zastřílet do živého.
Když moje čubina dostala ten osudný zásah, utíkala od něj a ječela bolestí. Já se k němu rozeběhl a i přes velký věkový rozdíl 30 let a fyzickou převahu bych se na něj vrhnul (neměl bych šanci...). On na mně tu pistoli obrátil a řekl, že ještě krok a zabije mně. Došlo mi, že to klidně udělá. Jenže policie to vyšetřuje jako poškození cizí věci...

Moje odpověď:
A to jste normálně šli a on vytáhl pistoli a začal střílet?

Mail číslo 3
Ony ho zaregistrovaly a běžely s podívat. Jedna ho začala vyštěkávat, já je odvolával, ale on začal křičet, že je postřílí a začal střílet. Tím byl konec možnosti je odvolat, zažily výcvik "setkání" podle ZV1. Po asi 5 rychle za sebou jdoucích ranách do vzduchu začal střílet do nich. Kdyby počkal až doběhnu, odvolal bych je a odešel. Jenže on chtěl asi střílet a potřeboval to stihnout hned.

Co dodat?
Nevím, jak bych se zachoval... Zatím se mi jen jednou stalo, že mi vrah zvířat vyhrožoval, že mi zastřeí Barta. Já mu na to řekl, že když to udělá, že mu tu jeho flintu strčím do prdele až po pažbu. Málem ho vzteky trefil šlak a ztratil na vraždění (pro tentokrát) náladu. Ten chlap co střílel je podle všeho psychopat - a taky oběď hysterie, ktterá s ekolem "nebezpečnosti psů" dělá v zemi, kde podle oficiálních pramenů rodiče v padesáti případech ubijí a umučí vlastní děti k smrti.


Další články tohoto autora:
Ondřej Neff

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku