Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Čtvrtek 18.3.2004
Svátek má Eduard
  Výběr z vydání
 >PENÍZE: Kam s výplatou aneb proč živit běžné účty
 >KULTURA: Internet a zábavní průmysl
 >FEJETON: "Kupte si peníze!"
 >ŠAMANOVO DOUPĚ: Nesmíme být vojáci?
 >RODINA A PŘÁTELÉ: Když vám trhají kousíčky z těla
 >PSÍ PŘÍHODY: Situace nic moc
 >NÁZOR: Ať žije fair-play...
 >ZE ZAHRANIČNÍHO TISKU: Evropský parlament zasažen dalšími obviněními z podvodů
 >GLOSA: Naše zlatá stověžatá…
 >NÁZOR: Chudý venkov, chudý stát
 >MEJLEM: Omezování svobody projevu
 >CHTIP: Recenze časopisu Spáj
 >TÉMA: Drogy a romantický svět lidovců
 >MÉDIA: Jak to bylo s Radiohradem
 >DOPRAVA: Průběžný transit

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Zábava  
 
18.3. FEJETON: "Kupte si peníze!"
Václav Husák


Konečně budu finančně "za vodou"! Mám totiž úžasné štěstí, že jsem byl nevyžádaným e-mailem osloven úžasnou ženou se světově jedinečnou profesí, a obdržel jsem od ní nabídku, která se snad ani nedá odmítnout. Posuďte sami:

"Hanáková Věra – finanční psychotronik a ředitelka Sympatie spol s.r.o. pro Vás připravila tuto výhodnou nabídku, kterou Vám nikdo jiný nenabídne!
Jsem autorkou chráněných děl a metod finanční prosperity. Všechna má díla publikuji na audiokazetách a CD, pořádám semináře finanční prosperity a vyhledávám lidem nejvhodnější a nejziskovější činnosti. Jelikož je má práce velmi rozsáhlá a potřebuji kolem sebe tým lidí, vytvořila jsem nyní projekt, který umožní cca 50-ti lidem získat výhodnou obchodní činnost s 50% účastí na zisku. Vím, že 50% účast je velmi vysoká, ale mým záměrem není vydělat miliony, ale něco málo vydělat a současně pomoci lidem, kteří sami potřebují získat finanční nezávislost. Proto tedy 50% účast na zisku. Pokud Vás má nabídka oslovila, budu se těšit na spolupráci.
Mohu Vám zaslat základní audiokazetu START FINANČNÍ PROSPERITY l. spolu s návrhem spolupráce. Audiokazeta stojí 299,-Kč + poštovné. Je to pouze nabídka, můžete této nabídky využít a taky nemusíte. Tato audiokazeta Vám pomůže prorazit cestu k finanční prosperitě. Obsahuje nejdůležitější zákonitosti, které člověk musí ovládat, pokud si doslova chce do svého života vnést finanční prosperitu. Je mezi lidmi přijímána s velkým nadšením, neboť jsem se snažila vytvořit takové dílo, které bude základem pro tvorbu finanční prosperity všem dalším lidem.
Finančně prosperující můžete být i Vy!
Věra Hanáková - ředitelka Sympatie spol. s r.o., autorka chráněných děl a metod finanční prosperity."

To je nádhera, že? Škoda, že jsem na ní nenarazil dříve! Já blbec jsem se dosud o získání finanční nezávislosti ( v této chvíli vlastně ani nevím, co to vlastně znamená) snažil laicky, neodborně. Teď si prostě za pouhých 299 korun koupím audiokazetu s názvem "Start finanční prosperity" a bude vymalováno. Jsem nadšen tím, že konečně i u nás se objevila tak potřebná profese, jakou finanční psychotronik jistě je. Zatím však nevím, přes kterou živnost z výpisu obchodního rejstříku společnosti Sympatie, spol. s r.o. se k ní paní Hanáková dostala. Byla to - koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, nebo pletení a šití oděvů, včetně prodeje, půjčování motorových vozidel, truhlářství, činnost účetních poradců, anebo činnost vývojová v oblasti nových výrobních programů. Někde to tam asi bude.
Udivuje mne však skutečnost, že člověk tak dokonale znalý "tvorby finanční prosperity" musí své "dílo" prodávat ...?
Ááá - už to mám. Ona na to doopravdy přišla !!! Vždyť stačí pouhých tisíc nachytaných debilů ... a s 290.000 korunami bude jistě na nějakou tu dobu "finančně nezávislá", jinými jejími slovy "finančně prosperující". Ale co bude s námi ostatními ???

Dosud finančně závislý a neprosperující PhDr.Václav Husák
Další články tohoto autora:
Václav Husák

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku