Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Čtvrtek 6.5.2004
Svátek má Radoslav
  Výběr z vydání
 >TÉMA: Výpověď Vladimíra Železného před vyšetřovací komisí
 >INFO: Convoy of remebrance 1945
 >LIDŠTINY: Amerika útočí na Irák, obři útočí na Ameriku.
 >ŠAMANOVO DOUPĚ: Český nacionalismus a populismus na vzestupu
 >RODINA A PŘÁTELÉ: V modrém lese
 >PSÍ PŘÍHODY: První koupání této sezóny
 >SPOLEČNOST: Veřejné peníze = veřejná kontrola
 >EKOLOGIE: Vstoupím do Strany Zelených?
 >POEZIE: Láska na hřbitovní zdi podruhé
 >MEZI PAPUÁNCI : První orientace
 >GLOSA: Vypískali Buzkovou!
 >PENÍZE: Co určuje ceny nemovitostí
 >EKONOMIKA: Růst sazeb a posílení koruny k dolaru
 >POLITIKA: Jak nevolit do Evropského parlamentu
 >POLITIKA: Evropa může dostihnout USA, ale…

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Společnost  
 
6.5. LIDŠTINY: Amerika útočí na Irák, obři útočí na Ameriku.
JITA Splítková

Hlídači hygieny - jinak pracovníci Úřadu pro ochranu zdraví, našli na několika školách ve státě Wisconsin velice nebezpečné záškodníky. Tito škůdci na první pohled vypadají jako narostlý hlemýžď s podivnou ulitou a on to je hlemýžď s nestandartním hlemýždím domečkem - gigantický měkkýš z Afriky (Giant African Land Snails).
Držení, krmení a chov těchto obřích hlemýžďů je v USA nezákonný a pokud je jejich chovatel odhalen, hrozí mu pokuta 1000 dolarů a neznalost zákona neomlouvá. Učitelé o tomto neměli nejmenší potuchu a tyto škůdce - jinak velice výtvarně atraktivní obříky, měli jako názornou učební pomůcku. Jestli skutečně museli pokutu zaplatit CNN neuvádí.
Kdo má zahrádku se asi nediví, že Amerika těmto bezobratlovcům s domkem vyhlásila tak nekompromisní válku - oni toho strašně moc sežerou a šíleně rychle se množí. V USA prý už zničili 500 druhů rostlin. Navíc tito neškodně vyhlížející hlemýždi mohou přenášet meningitidu a to už není žádná legrace.
Kdo pozorně čte, zaujme ho, že gigant je z Afriky. Znamená, že žil jen v Africe? Ano, do roku 1966 skutečně žil jen v Africe, ale jak to bývá šnečci se líbí dětem. Taky se mi líbili a líbí, jenže jednomu chlapci z Miami přímo učarovali a toužil je mít u sebe v pokojíčku. Tři se mu právě v roce 1966 podařilo propašovat domů do USA. Dlouho se hošík z nových afrických kamarádů netěšil. Uviděla je jeho babča a asi se při jejich spatření o ní pokusila mrtvice nebo prostě nechtěla mít takovou havěť doma. Milé giganty vzala a vyhodila ven na zahrádku. Co následovalo už víme - oni se množili, žrali a množili a žrali… až se stali jedním z nepřátel Spojených států amerických. Čili opět lidská hloupost a neznalost stojí za touto skoro ekologickou katastrofou - jako u nás Metternichův zahradník za nynějším úporným plevelem zvaným bolševník ( v 19. století ho přivezl z Kavkazu na zámek Kynžvart) … a v Australii to jsou zase králíci… lidská hloupost nezná mezí.

Zdroj:
http://edition.cnn.com/2004/TECH/science/04/27/bc.giantsnails.ap/index.html


Z Futurologie.
Další články:

Proč jsou vlastně velká prsa a útlý pas Merylin Monroe sex symbol?

Marylin Monroe, kráska na jejíž fotky snad všichni muži pohlednou se zalíbením, i když už dávno nežije. Útlý pas a velká prsa, to je záruka úspěchu v každodenních pomyslných soutěžích o královnu krásy v očích mužů. Proto i panenka Barbie slaví své mnoholeté vítězství v popularitě mezi panenkami, protože vypadá jak vypadá. Toto tvrzení je dnes již vědecky podložené.


Takže pánové, pokud se vám libí na ženě hlavně velká prsa, opravdu nejste jednoduchý sprosťáci, ale chováte se přesně tak, jak vám velí matka příroda. A proč matka příroda nakázala, aby se mužům nejvíce líbily ženy s takovouto figurou?   více zde >>>   

Aktuality:
Radiační terapie rakoviny prostaty spouští poplach na letištích (Miloš Kaláb)

celý članek ZDE
Další články tohoto autora:
JITA Splítková

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku