Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Pondělí 24.5.2004
Svátek má Jana
  Výběr z vydání
 >ZÁKON: Ministr Gross ve spárech korupce
 >DOPRAVA: Tak já pádím, cestou necestou …
 >REAKCE NA ČLÁNEK: Jak je to s prostitucí
 >MEJLEM: Ohlasy a názory čtenářů
 >RODINA A PŘÁTELÉ: Hranice bez hranic
 >PSÍ PŘÍHODY: Štěkání v dešti
 >TÉMA: A co feministky?
 >Jaksi taksi
 >CHTIP: V tomhle životě jsem žena
 >PENÍZE.CZ: Ochrana osobních údajů: neznalost zákona neomlouvá!
 >Poškozování ČR jeho vlastní vládou
 >O KNIZE: Užitečná encyklopedie
 >POSTŘEH: Čajová záhada
 >TÉMA: Humbuk okolo Very.
 >MOTO: Sajdkára aneb Sentimentální vzpomínka na dětství

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Společnost  
 
24.5. TÉMA: A co feministky?
Stanislav Reiniš

Kdybych byl v této době feministkou, neztrácel bych ani minutu svého života a demonstroval bych před mešitami a vyslanectvími islamských zemí, přesvědčoval bych děvčátka se zahalenými hlavami, aby odložily všechny symboly svého útlaku a staly se svobodnými sebevědomými bytostmi. Zajímá mě, proč se to neděje, i když to, jak se fundalističtí muslimové chovají ke svým ženám, je zřetelně nemorální, degradující a patří spíše do starověku. Nedávají jim dostatečné vzdělání, nedávají jim prakticky žádné vzdělání, drží je doma a na ulici je pouštějí zahalené do neforemných pytlů. Průměrný muslim v pravověrné zemi nemá skoro žádnou možnost vidět ženu. Naštěstí se to všude stoprocentně nedodržuje a stupně zahalení jsou různé.
A přitom mladým hochům slibují, že když se opásají výbušninami a odpálí je mezi nevěřícími, přijdou do království nebeského a tam jim bude podléhat denně a kdykoliv sedmdesát dva nevinných dívek. Nebe hypersexuálního charakteru je tak značně přitažlivé pro nadržené puberťáky, že jim ani nepřijde na mysl, že jde o fikci a že nikdo neví, jaké to po smrti je.
Někdy se mi zdá, že islamisté závidí neislamistům, že jejich neislamské ženy smějí ukazovat většinu částí svého těla a že jsou podstatně svobodnější než islamské ženy. Z toho pak vyplývá všechno ostatní, svatá válka, pobíjení židovských dětí, dekapitace ubožáka Nicka Berga, výbušniny, smrt izraelské ženy a jejích tří dcer . . .
"Dobře vám tak, směli jste se koukat v Americe na ženské v plavkách, na manekýnky, jaké my si ani neumíme představit, prostě na ženy. A v Evropě je to ještě daleko horší než v Americe. Tam se chodí na plážích nahoře bez a na nudistických plážích dokonce dole bez. To je nemravné a to my smíme až v ráji! Tam je to mravné. Všem hlavy dolů, a upálit a vláčet po ulicích!"
Navenek islamisté odsuzují neislamisty pro nemorálnost. Vždyť jak morální může být žena, která umí abecedu? Na druhé straně však nevidí, jak hluboce nemorální je slib sedmdesáti dvou hurisek v nebi, jak hluboce nemorální je jejich zacházení se ženami. To vše je zakotveno daleko ve starověku, a kvůli tomu jsme dnes svědky velké svaté války, velkého džihádu. Velký džihád se koná za účelem boje za islam, aby islam vládl všude, Za tím vším je však mimo jiné potlačený sex arabských mužů. Berme to jako vtip, ale něco na tom je.
V těchto dnech se v tisku objevují zprávy a výzvy Al Kájdy k boji proti zemím, nejvíc nepřátelským islamu. Tak to říká příručka Al Kájdy, uveřejněná v březnu 2003 na Internetu. Kanada patří mezi tyto země z toho jednoduchého důvodu, že kdo není náš přítel, je náš nepřítel. Být neutrální nestačí, neposlat vojáky do Iráku nestačí. Tak to říká přítel Usama bin Ladina Chalid Chavadža. Svět je, podle alkajdovských ideologů, rozdělen na Dar ul-Islam, dokonalý svět islámu, a na Dar ul-Harb, nemorální zbytek světa. Mezi tím nic není. Kanada, se svou demokratickou bezbožnou společností, ale platí to přesně stejně pro Českou republiku, patří do světa nemorálního a zaslouží potrestat. Každý Kanaďan a také každý Čech zaslouží trest, protože volil bezbožnou protiislamskou vládu a ne imámy. A protože vidí stovky žen na ulicích, v kině, v restauracích, všude.
Chalid Khavaja slibuje, že pošle Kanadu do doby kamenné "protože Kanada nás také poslala do doby kamenné". To je pomsta za ty ženy bez pytle navlečeného přes hlavu. A že si neslibujeme navzájem po smrti nevěstinec. Takováto prohlášení čekejme I v Čechách.
Další články tohoto autora:
Stanislav Reiniš

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku