Neviditelný pes  |  Zvířetník  |  Ekonomika  |  Věda  |  SciFi Čtvrtek 24.6.2004
Svátek má Jan
  Výběr z vydání
 >INFORMATIKA: Mlynářův dezinformační mlýn III.
 >NÁZOR: Rozpačitá politika vlády v Iráku
 >ŠAMANOVO DOUPĚ: Ať žijí naše hvězdy!
 >LIDŠTINY: O obyčejnostech, a co je obyčejnějšího než takový vuřt …
 >RODINA A PŘÁTELÉ: Problém se zvonkem
 >PSÍ PŘÍHODY: Psí oprsklice, psí gentleman
 >EKONOMIKA: Růst zahraniční poptávky by vedl k posílení koruny
 >NÁZOR: Korupce a morálka.
 >FEJETON: Leoš Mareš v České televizi
 >PENÍZE.CZ: ČSSD sází na virtuální účty
 >CHTIP: Kurz managementu
 >SVĚT: Svědectví z nočních bojů v ingušské Nazrani
 >REAKCE: Labské jezy a …?
 >HISTORIE: Oč jde?
 >MROŽOVINY: Sto čtyřicet let a tři dny od tažení na Červené řece

 >>> HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Zábava  
 
24.6. FEJETON: Leoš Mareš v České televizi
Jan Handl

Fenomén české pop music a známý moderátor televize Nova se vydal frontálním útokem do povědomí sportovních příznivců a věrných diváků České televize. Jak se mu to podařilo? Docela jednoduše.

Po uchvacující podívané, kterou poskytl fotbalový zápas mistrovství Evropy mezi Českou republikou a Holandskem, propadl snad každý Čech v jásot. A co teprve ti, kteří měli to štěstí a mohli sledovat zápas přímo na stadionu v Portugalsku? Po slavném vítězství kameraman zabíral radující se české příznivce. Vévodil jim střapatý mladík s vlajkou v rukách, který křičel tak hlasitě, že jeho jekot zaregistrovali v přehlušujícím řevu i diváci přímého televizního přenosu. Oním mladíkem byl zpěvák a moderátor Leoš Mareš, jsem si tím téměř jist.

Jeho vstup na obrazovky veřejnoprávní televize byl kolosální. Objevil se ve chvíli, kdy televizi sledovaly miliony diváků, objevil se jako fotbalový fanoušek, vlastenec, který se vydá za svým národním týmem až někam do tramtárie. Zdálo se mi, že ostatní, "běžní" fotbaloví fanoušci se z vítězství tolik neradovali. Nejvíce křepčil a hulákal Mareš. Je to prostě televizní profesionál, ví jak na to.

Možná chystá frontální útok na diváky České televize. Postupně se bude nenápadně infiltrovat na obrazovku do různých pořadů, budou mu stačit vteřinky na obrazovce ve sledovaném čase. Začal, jak nejlépe mohl - vhodnější okamžik na zahájení své kampaně na obrazovkách České televize si najít nemohl.

Buďme proto pozorní, sledujme střapaté mladíky v různých pořadech a v rozličných vysílacích časech. Mohlo by se nám totiž stát, že se Leoš Mareš pomalu ale jistě dostane do našeho povědomí jako tvář z České televize. Díky jeho plánu to není nemožné. Nezvykněme si, mohlo by se nám stát, že se Leoš Mareš stane moderátorem nějakého pořadu ČT, a to bychom přeci nechtěli, že?
Další články tohoto autora:
Jan Handl

Počet přístupů na stránku:

Komentáře ke článku