NEVIDITELNÝ PES    //   EUROPE'S   //    ZVÍŘETNÍK   //    BYDLENÍ   //    EKONOMIKA   //    VĚDA   //    SCI-FI   //    SWNET
  
Pondělí 26.6.2000
Svátek má Adriana

 Rubriky:
Svět
Politický cirkus
Rodina a přátelé
Bartovy příhody
Zábava
Kultura
Společnost
Doprava
Historie
Mejlem
Ekologie
Internet
Drogy
Telekomunikace
Média
Politika
Šamanovo doupě
Mrožoviny
Litery
Slovenská kronika
Stručně
Kronika dne

TOP 50, TOP 100
Archiv vydání
Stálice


 Výběr z vydání:

RODINA A PŘÁTELÉ: Byl to věru skvělý Parcon

LEGRACE: Z pojišťováckých protokolů

CHTIP: Pikantní přesnídávka

PSÍ PŘÍHODY: Psi na Parconu

MINIZPRÁVY EURO 2000

ŽANTOVSKÝ: Minulý pátek patřil k nejpřízračnějším dnům
v historii demokracie v České republice


FILM: Vítězové a poražení

MEJLEM: O výrobě elektrické energie ekologickou cestou, o MEMOBOXU od mluvčího Telecomu

EKOLOGIE Polemika Škop - Brezina

LITERY: Vzkaz z popraviště (k 50. výročí popravy Milady Horákové)

MARIHUANA: Doležal předvádí pěstírnu na Netu

MROŽOVINY: First Draw.

POLITIKA: O sektě jménem ODS a nepotřebném Senátu

POLITIKA: IPB není Barings, bohužel …

SLOVENSKO : Prezidentova nemoc odkryla bordel

 Hledání:
 HLAVNÍ STRÁNKA  >>  Společnost >> Drogy

26.6. MARIHUANA: Doležal předvádí pěstírnu na Netu
Jiří_X. Doležal

Co tedy vlastně je možné Sítí dosáhnout, k čemu můžeme síť v praxi využít? Vietnamskou válku zastavila americká média. CNN změnila válku v Perské zálivu v chirurgický přesnou operaci, při které byly ničeny výhradně bojové jednotky nepřítele.

Internet může změnit nesmyslnou válku proti marihuaně v příčetný postoj státu k této lehké droze.

Že je pěstování dvanácti méně než dvanácti rostlin konopí naprosto banální a privátní záležitost, ke které se stát nemá co vyjadřovat, ví už dnes každé malé dítě. Přesto díky politickým tlakům že strany naší křesťanské pravice a rozsáhlé represivní lobby je i dnes pěstování konopí za účelem výroby marihuany TRESTNÝM ČINEM!!!

Nikdo "za konopí" sice není v naší republice nespravedlivě vězněn, ale jen díky tomu, že hlavou státu je Václav Havel, který udělil milost jak příliš krutě potrestanému Stanislavu P. (distribuce marihuany), tak nespravedlivě odsouzené Lence K. (pěstování konopí). Na stránkách www.jxd.cz můžete najít protokoly o jednotlivých causách, které dopadly dobře díky příčetnosti úřadu.

Přesto i v současnosti probíhá několik trestních stíhání lidí, kteří jsou obvinění že "zločinů" pěstování několika rostlin konopí. Naprosto bizarně, nesmyslné a zbytečně...

Do momentu, než Václav Havel odejde že své funkce, pravděpodobně nehrozí, že by někdo "za konopí" seděl. Do jeho odchodu z funkce prezidenta je však třeba beztrestnost pěstování dvanácti rostlin konopí za úcelen výroby marihuany pro vlastní potřebu zakotvit v zákoně - jednoznačně a nedvojmyslné. Neboť až nebude prezidentská garance spravedlnosti, nelze spoléhat na blahovůli úřadu...

Tedy je potřeba, aby některý z poslanců do odchodu prezidenta Havla navrhl a přijal novelu "drogového" zákona, která jasné stanoví, že pěstovat si dvanáct kytek pro sebe NENÍ TRESTNÉ, NEBOŤ SE NEJEDNÁ O ČIN, KTERÝ BY BYL TRESTUHODNÝ NEBO SPOLEČENSKÝ NEBEZPEČNÝ!!!

Kde beru jistotu k tomuto tvrzení? Na www.nekoukat.cz ,kamera č. 2, se podívejte, jak ona "trestná činnost" vypadá v praxi. Jde o přímý přenos z mé pěstírny skunku (domácí továrna na drogy). Teoreticky je to, co mě tam vidíte dělat, trestné. Na vlastní oči pak můžete posoudit závažnost tohoto "zločinu".

Pokud usoudíte, že by tuto "trestnou činnost" měl stát přestat jako zločin chápat, pošlete, prosím, následujcí text na adresu www.jxd.cz - subject LEGALIZACE. Včetně Vašeho jména a e-mailu, prosím, jen pravé ID. Všechny doručené maily předám - nepůjde-li o anonymy - Petičnímu výboru Poslenecké sněmovny.

Vážené paní poslankyně, vážení páni poslanci,

žádám Vás o novelizaci trestního zákona do takové podoby, aby nikdo nemohl být stíhán za pěstování méně než dvanácti rostlin konopí, i když budou určeny k výrobě marihuany pro jeho vlastní potřebu, neboť stav, kdy legislativa umožňuje za tuto činnost někoho trestné stíhat, je nemravný.

Jméno, adresa, rodné číslo

Šiřte, prosím, tento text e-mailem na všechny adresy, o kterých si myslíte, že mají co do činění s porušováním lidských práv na naší planetě. Boj o legálnost pěstování marihuany je totiž bojem za práva menšiny!!!

24.6.2000 Jiří X. Doležal
Další články tohoto autora:
Jiří_X. Doležal

Komentáře ke článku

Počet přístupů na stránku: